sobota 3. marca 2012

Sieťový marketing - alebo, ako začať

Sieťový Marketing je charakteristický tím, že vlastná investícia je tu minimálna a že je založený na tom, že začnete používať produkty firmy, ktorú ste si zvolili. Jediné čo investujete, je váš čas. Samozrejme, občas treba minúť nejaké peniaze za cestu k zákazníkovi, alebo na prezentáciu.Radíme, ako začať robiť Multi - Level - Marketing a byť úspešný

MLM je príležitosť pre Vás.

Veľmi často je život kompromisom medzi zarábaním peňazí, slobodou a voľným časom, ktorý potrebujeme, aby sme žili naplno. Existuje ale alternatíva, ktorá dáva možnosť zvoliť si pracovnú dobu, kvôli čomu získate viacej času na rodinu a priateľov. Táto alternatíva umožňuje aj získať dodatočné príjmy. Podnikanie na Slovensku nie je ľahká úloha. Býva riskantné a často i nevďačné. Začať podnikať je relatívne jednoduché, hlavne pokiaľ firmu otvárame v hospodársky priaznivej oblasti. Začiatok podnikania môžu sťažiť byrokracia a nedostatok kapitálu. Ľudia sa najčastejšie rozhodujú pre podnikanie s firmou, ktorá sa zaoberá priamym predajom, pretože chcú byť samostatní, chcú získať dodatočné príjmy a pre nízku investíciu.

Niečo o výrobkoch

Skvelým základom pre Váš obchod sú výrobky, ktoré sa už celé roky tešia z dôvery ľudí po celom svete.

E - biznis!

Spoločnosti MLM sa stále snažia rozvíjať ponúkané produkty a služby aj cestou internetu.

Mnoho firiem MLM v Európe a na svete uľahčuje rozvoj tvojho obchodu pomocou oficiálnych internetových stránok a tak ho robí pohodlným a jednoduchým. Spoluprácu s MLM je možné prevádzkovať ako hlavný zdroj príjmov, alebo spojiť so zamestnaním, ako vedľajší zdroj. Bez ohľadu na zvolenú formu spolupráce MLM ponúka školenia a osobnú podporu.Ako začať spoluprácu s firmou MLM?

Aby začala spolupráca s firmou MLM treba:

* zvoliť si oblasť, v ktorej sa cítite dobre

* opýtať sa spolupracovníka danej firmy MLM, či by nechcel byť Vaším manažérom. Pokiaľ už znáte nejakého takého podnikateľa, kontaktujte ho, aby ste získali ďalšiu pomoc.

* spolu s manažérom vyplniť a podpísať zmluvu s firmou. Podpísanie zmluvy Vás zaviaže k dodržiavaniu pravidiel spolupráce a iných záväzných procedúr, ako sú pravidla postupu, etický kódex a. i.

* kúpiť Vstupný balík, ktorý obsahuje informácie, ako začať podnikať v spolupráci s danou firmou MLM.

Spolupráca na každej úrovni

Medzi základné priority firiem MLM patrí pomoc podnikateľom a stálym zákazníkom popri rozvíjaniu ich obchodu v spolupráci s firmou. Najčastejšie ponúkajú širokú škálu školení, materiály a pomôcky, ktoré sa Vám budú hodiť pri budovaní a rozvíjaní Vášho podnikania, od Obchodného balíka, s ktorým začnete svoju činnosť, až k podrobným školeniam o všetkých produktoch. Aj osoba, ktorá Vás priamo vedie, je povinná zaistiť školenia a pomáhať Vám.

Sloboda voľby

Pokiaľ sa rozhodnete, že sa pre tento obchod nehodíte, zjednodušíme Vám rezignáciu zo spolupráce. Nie sú tu žiadne povinné ani minimálne počty nákupov, ktoré by umožňovali stať sa, či zostávať podnikateľom alebo stálym zákazníkom.

Plán predaja a marketingu v praxi

Plán predaja a marketingu je opis pravidiel, podľa nich sa vypočítavajú príjmy podnikateľov spolupracujúcich s firmou MLM.

V rámci tohto plánu predajca MLM môže získavať príjmy z dvoch zdrojov:

1. Z vlastného predaja produktov a

2. Z obratu z ľudí, ktorých on zrekrutoval do spolupráce, pomohol im začať podnikať, a ktorých školil v tejto novej oblasti.

Pokiaľ obchodník MLM predáva tovar za cenu, ktorú navrhuje firma, väčšinou získava províziu vo výške 15 až 30 %. Samozrejme predajca si môže sám určovať ceny a na ňom záleží, koľko na danom produkte zarobí.V súlade s Plánom predaja a Marketingu, predajca dostáva dodatočnú finančnú prémiu za pomoc iným podnikateľom pri rozvíjaniu ich firiem a pri zvyšovaniu úrovne predaja.Obchodník sám rozhoduje, ako chce pracovať, koľko času chce venovať na podnikanie a čoho chce dosiahnuť. Je to predsa jeho vlastne podnikanie.

Viac informácií o podnikaní s Rembraco Networking najdete TU

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára