streda 19. októbra 2011

Od teraz‚ rozdeľujeme peniaze pre všetkých... Rozhodli sme sa odmeniť aj vás...

Keby každý chcel pomôcť druhému, pomohlo by sa všetkým.
/Marie von Ebner-Eschenbach/Rozhodli sme sa, rozšíriť vo svete najlukratívnejší spôsob pasívneho zarábania, medzi radových ľudí na Slovensku a v Čechách.

Čo to znamená... ?
... že od nás získate v priemerne 200,- euro mesačne, minimálne po dobu jedného roka, za to, ak vy niekomu pomôžete !
Chcete vedieť ako ? Čítajte ďalej...Najskôr niekoľko jednoduchých otázok na zamyslenie...
Poznáte vo vašom okolí, v rodine, medzi priateľmi, niekoho šikovného kto je bez práce ?
Viete o nejakej rodine, ktorá potrebuje ďalší príjem na to, aby mohla slušne žiť ?
Ste študent vysokej školy a potrebujete príjem na pokrytie výdavkov na svoje štúdium ?


Ak ste na otázky odpovedali ÁNO, tak potom - Vy ste ten správny človek, ktorého práve hľadáme !O čo id?e ...

Za to, že vy niekomu pomôžete získať prácu, my vás bohato odmeníme. Zjednodušene povedané, ide o platené vyhľadávanie pracovníkov na pozície v strednom a vyššom manažmente firiem – odborne sa táto činnosť nazýva Headhunting.

V praxi sa touto činnosťou zaoberajú špecializované firmy, které si v priemere za každého, týmto spôsobom získaného spolupracovníka vyinkasujú 20% z jeho ročného príjmu. Teda znamená to, že firma ktorá využije služieb HeadHuntera, mu zaplatí 20% ročného príjmu tohto spolupracovníka.

Po podrobnej analýze podmienok trhu práce, sociálnych podmienok rodín a domácností na Slovensku a v Čechách, rozhodli sme sa, že tieto peniaze ponúkneme radšej VÁM, ako nejakej špecializovanej firme...

Podporujeme tak rodinné rozpočty v nejednej domácnosti.


Pre vás to znamená, že počas spolupráce vami doporučeného človeka so spoločnosťou Rembraco Networking, vy budete dostávať 20% jeho zárobku každý mesiac.

Uveďme si teda príklad vášho zárobku.

Priemerný príjem spolupracovníkov Rembraco Networking po zapracovaní, je od cca 1.000,- euro mesačne, u tých šikovnejších je to ešte zaujímavejšia čiastka, z čoho pre Vás plynie mesačná provízia 20%, teda v priemere 200,- euro mesačne. Za každého človeka, ktorého ste odporučili spoločnosti. Znamená to, že ak ich bude viacej, tak za každého budete mesačne dostávať 20% z jeho zárobku ... ak si to nahodíte do kalkulačky, zistíte že s jedným takýmto doporučením si môžte zarobiť 2.400,- euro


Záleží teda iba na Vás, kolko ľudí nám doporučíte, provízie sa samozrejme násobia počtom vami doporučených spolupracovníkov, ktorí sa rozhodnú spolupracovať s našou spoločnosťou...

Na túto činnosť nepotrebujete mať otvorenú živnosť, aspoň nie na začiatku. Pre živnosť sa môžete rozhodnúť, až keď váš príjem prekročí zákonom stanovenú hranicu. A za aký čas ju prekročí ? Záleží iba na vás, koľko ľudí bude pre vás takto pracovať...

Postup je nasledovný:

- rozhodnite sa, či vôbec chcete mať takýto príjem

- registrujte sa do našej databázy spolupracujúcich headhunterov (je to preto, aby sme vám mohli vyplácať vaše provízie, na základe tejto registrácie vám pridelíme váš ID kód s ktorým sa budú vami doporučený spolupracovníci prihlasovať. Pošleme vám ho na vašu mailovú adresu). Pre registráciu kliknite SEM.

- v okamžiku keď nájdete vo svojom okolí, v príbuzenstve, medzi priateľmi, vhodného človeka hľadajúceho prácu, hľadajúceho ďalší príjem do domácnosti, šikovného, rodeného obchodníka, manažéra, dáte mu svoj kód, s ktorým sa nám on cez ineternet prihlási...

- po splnení podmienok pre rozbehnutie jeho spolupráce, sa v tom istom momente začne aj váš príjem...

Nemusíte nikam cestovať, nemusíte strácať čas. Všetku agendu vybavíte elektronicky prostredníctvom internetu a mailu. O výkone a zárobku každého jedného vami doporučeného pracovníka budete mať presný prehľad, vďaka prístupu do kancelárie na stránkach Rembraco Networking, ktoré vám budú sprístupnené v momente vašej registrácie. Vzniknutý nárok na provízie vám Rembraco Networking vypláca vždy k desiatemu dňu v mesiaci na váš účet.


O spoločnosti Rembraco Networking

Rembraco Networking, je dcéra Brazílskej spoločnosti Rembraco S.A. Sao Paolo, ktorá sa už viac ako dvadsať rokov úspešne zaoberá pestovaním, spracovaním a distribúciou brazílskej kávy Arabica. Na svetových trhoch, ale aj v Brazílii, je práve táto ich káva nazývaná "Brazílske čierne zlato"
Rembraco Networking pôsobí výhradne v oblasti internetového obchodu. Zaoberá sa predajom už spomenutej špičkovej brazílskej kávy Rembraco, ďalej wellness produktov a výživových doplnkov vyrobených na báze kávy, teda výlučne rastlinného pôvodu. Všetky produkty v ponuke spoločnosti sú testované a certifikované. V ponuke nájdete produkty pre humánne, ale aj veterinárne použitie, pre vašich rodinných miláčikov.
Spoločnosť Rembraco Networking, ani nie za rok, od zahájenia činnosti na Európských trhoch, pôsobí už vo viac ako v dvadsiatke štátov Európy. Čím sa oprávnene stala najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v oblasti internet networking biznisu. Potenciál tohto trhu je viac ako 300 miliónov internetových užívateľov. Momentálne so spoločnosťou Rembraco Networking spolupracuje už viac ako 50.000 spolupracovníkov. Avšak, vďaka neustále rastúcemu záujmu o spoluprácu, pribúdajú spolupracovníci i vďalších krajinách európskeho kontinnetu. V krátkom čase budú otvorené aj trhy Severoamerického kontinentu.
Od 1. septembra 2011 bola oficiálne otvorená sieť aj pre Slovensko a Českú republiku. Spoločnosť Rembraco Networking obsadzuje manažérske pozície stredného manažmentu, z ktorých sa po zapracovaní vyprofilujú lídri. Zároveň sú obsadzované riaditeľské pozície vyššieho manažmentu. S možnosťou kariérneho rastu a kariéry v nadnárodnej spoločnosti. Vrátane všetkých benefitov z toho vyplývajúcich. Detaily o požiadavkách na jednotlivé pracovné pozície sú uvedené na stránke spoločnosti.


Detaily o ponúkaných pracovných pozíciach, platové podmienky a benefity pre spolupracujúcich headhunterov a ich spolupracovníkov nájdete v záložke Marketing biznis plán na webových stránkach spoločnosti.


Naša ponuka NIE JE obmedzená ani časom, a ani počtom vašich doporučení. Je preto len na vás, koľkým svojim známym, príbuzným a kamarátom sa pokúsite pomôcť pri hľadaní práce, v ktorej uplatnia svoju šikovnosť, kreativitu, obchodné, manažérske nadanie a prídu si tak ku krásnemu, nadpriemernému platu...


Naša misia.

Chcete bez väčšej námahy dostávať minimálne 200,- euro mesačne ?

Viete o niekom, kto by sa na túto prácu hodil ?

Máte vo svojom okolí šikovných, ale nezamestnaných príbuzných čí známych ?

Poznáte niekoho, kto pracuje ako obchodník v inej spoločnosti a hľadá zmenu ?Tak ich nechajte pracovať na vás !

Umožňujeme vám využívať najlukratívnejší spôsob pasívneho príjmu, ktorý už používajú státisíce ľudí na svete.

Od dnes, to môžte aj vy.

Kontakt

REMBRACO S.A.
1 ½ Miles Northern Highway
Belize City
Belize

Email: rembracoslovakia@gmail.com
Web: www.rembraconetworking.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára