utorok 26. júla 2011

Zarábajte moderne... zarábajte s affiliate programom od REMBRACO NETWORKING

Najskôr si musíme vysvetliť o čo vlastne ide...

Affiliate programy sú pomerne novou marketingovou metódou, používanou v prostredí Internetu. Podľa Americkej marketingovej asociácie je affiliate program online marketingová stratégia, ktorá zahŕňa delenie príjmov medzi online obchodníkmi a online predajcami. Vyrovnanie je väčšinou založené na výkonových ukazovateľoch, napr. predaj, kliknutie, zaregistrovanie užívateľa, alebo kombinácia týchto faktorov.

Cieľom affiliate programov je zvýšenie návštevnosti, resp. obratu internetových obchodov. Vytvára sa úzka forma spolupráce, systém vzájomných väzieb, medzi internetovým obchodom a pridruženými web stránkami, ktoré umiestňujú odkaz na internetové obchody.

Affiliate programy používajú v internetovej stratégii americké a západoeurópske internetové obchody , u nás je týchto programov zatiaľ menej. Predáva sa cez ne tovar pre domácnosť, knihy, CD, DVD atď. Napriek tomu, že percento návštevníkov, ktorí prídu do elektronického obchodu z pridruženej web stránky je malé, je táto forma marketingovej spolupráce v súčasnosti stále obľúbenejšia.

Hlavným nástrojom, používaným pri práci je affiliate link http://www.rembraconetworking.com/default.aspx?ID=13120&languageID=1, tento slúži na realizáciu marketingových aktivít, smerujúcich k vytváraniu profitu.

Hlavným dôvodom prečo jej obľúbenosť neustále rastie je fakt, že kvoli tomu aby ste mohli zarábať nemusíte nikam chodiť. Svoje podnikanie si menežujete z pohodlia svojej domácnosti. Na to aby ste začali zarábať, nemusíte platiť žiadne vstupné poplatky, niekedy radovo v stovkách Euro. (podľa tohto spoznáte či sa jedná o serióznu prácu, alebo o repliku pyramídovej hry, kde záujmom osnovateľov je prvotný rýchly zisk a nie budovanie seriózneho obchodu).
Ďalším dôvodom je že svoju prácu môžte vykonávať kedy chcete, teda nemáte viazanú pracovnú dobu.
Váš príjem je však priamo úmerný vašej aktivite, na to treba stále pamätať, lebo v serióznom obchode vám nikto nedá nič zadarmo.

Táto forma podnikania, môže byť veľmi atraktívna najmä vtedy ak je v ponuke spoločnosti, ktorá distribuuje svoje výrobky vo vlastnej network marketingovej stratégii, atraktívny produkt s takpovediac masovým umiestňovaním na trhu. Najlepšie sa presadzujú spoločnosti s doplnkami výživy. Taktiež veľmi dobré výsledky dosahujú predaje rôznych aditív pre športovcov. Nehovoriac o kozmetike, kde príjmy distribútorov mnohokrát presahuju príjmové štandardy nielen v USA ale aj v Európe. Ak to zhrnieme, najlepšie predajnosti sú dosahované pri komoditách vybraných potravinových artiklov, kozmetike a drogérii a doplnky výživy.

Samostatnú kapitolu tvorí služby v oblasti IT. Tu sú veľmi focusované spoločnosti zaoberajúce sa poskytovaním služieb v oblasti mobilnej komunikácie, internetových aplikácii, sofitiskovaných nástrojov pre business riešenia, predaj domén... a.p.

Svet IT, najmä pri jeho rozmachu v poslednej desaťročnej histórii, vôbec, doniesol aj do sveta obchodu mnoho nových a prevratných zmien. Tieto sú neraz zaznávané nakoľko súčastníci majú vo svojom vedomí zafixované metódy a formy, ku ktorým sa dostali počas svojho štúdia, zdedili ich po svojich predchodcoch... atd No tieto nové formy obchodu sú neraz oveľa efektívnejšie, tak pre producenta, ako aj distribučnú sieť. A práve o tom je aj dnešná téma affiliate predaja. Pre laikov, je takýto obchod zahrňovaný do kategórie MLM systémov, kde sa v minulosti napáchalo príliš veľa negatívnych okolností, ktoré v očiach verejnosti, túto formu obchodovania v značnej miere handicapujú. No iba málo ľudí vie že najviac dnešných milionárov je práve z radov ľudí, ktorým sa predsudky a nízka úroveň znalosti problematiky, nijak nedotkli a šli si za svojim cieľom. Ich cieľom bolo vybudovať prosperujúcu firmu, zarobiť, zabezpečiť seba a svoju rodinu...

Takáto príležitosť prichádza práve i ku Vám. Spoločnosť Rembraco Networking prichádza na naše trhy. Rembraco Networking (Brazilia), je medzinárodná spoločnosť pracujúca v oblasti network marketingu. Spoločnosť Rembraco sa zaoberá distribúciou pravej brazílskej kávy a suplementov zdravej výživy. Viac o ich produkte Rembarco Slim čítajte na stránke http://zdravakava.weebly.com/. Okrem toho má spoločnosť vo svojom porfóliu v divízii Rebraco Herbal Medica, celý rad doplnkov pre zdravie, ktoré už našli tisíce spokojných spotrebiteľov, ktorých ušetrili či už od konzumácie farmakologických prípravkov, alebo aj rôznych invazívnych zákrokov.

Spoločnosť Rembraco Networking, distribuuje svoje výrobky výlučne v sieti svojich výhradných sprostredkovateľov. Dnes pôsobí táto spoločnosť už vo viac ako v 22 štátoch naprieč celou Európou. Rembraco Networkin spolupracovníkov nájdete v týchto krajinách Svajciarsko, Nemecko, Taliansko, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a Hercegovina, Macedonia, Cierna Hora i Srbsko, Rakusko, Madarsko, Ceska republika, Polsko, Dansko, Belgicko, Luxemburg, Holandsko, Francusko, Rumunsko, Bulharsko a Velka Britania!

Vzhľadom na tento obrovský rozmach obchodnej siete, sa na Slovensku začínajú budovať obchodné zastúpenia. V ponuke sú pozície obchodných manažerov a obchodných riaditeľov pre jednotlivé kraje. Veľmi veľkú perspektívu majú najmä ľudia so skúsenosťou z práce v obdobnom predaji, prípadne ak aj viedli a vedú obchodné skupiny. Ako základná podmienka spolupráce je chuť pracovať a učiť sa niečomu novému. Pre ambicióznych je tu možnosť kariérneho postupu. Keďže trh v rámci EU je otvorený, ponúka sa možnosť pôsobenia na úrovni nadnárodných manažérov. Pre pozíciu nadnárodného manažéra s aprdpokladá znalosť cudzieho jazyka. Pre všetky obsadzované pozície je nevyhnutná elementárna znalosť práce s počítačom, nakoľko všetok obchod prebieha v prostredí internetu. Takže ak ste poznali, alebo máte skúsenosť s podobnou činnosťou v niektorej zo sietí MLM z minulosti, je tento obchod už úplne niekde inde. V konečnom dôsledku ponúkate svoj tovar stovky kilometrov vzdialenému klientovi, ktorého vôbec nepoznáte. Čiže otravné navštevovanie klientov u nich doma, a nosenie tažkých katalógov, či vzoriek je už minulosťou.

S ohľadom na ďalšiu politiku spoločnosti Rembraco Networking, radi privítame kolegov so znalosťou Talianskeho, Madarskeho, Polskeho, Bulharskeho a Rumunskeho jazyka, ale aj Vás ktorí hovoríte niektorým z jazykov štátov v ktorých už Rembraco Networking pracuje.

Pre ďalšie informácie, či registráciu je potrebné navštíviť firemnú stránku spoločnosti Rembraco Networking. Stránka je momentálne iba v anglickom a srbskom jazyku, no v krátkom čase budú k dispozícii i národné lokalizácie pre už jestvujúce trhy.

VSTUP PRE REGISTRACIU

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára